Laboratória

 


             


Elektrotechnické laboratória je jednou z hlavných špecializácií spoločnosti Elabo. Spoločnosť ponúka príkladnú a rozmanitú škálu produktov a služieb, ako plne vybaviť elektrotechnickej laboratória. Naše riešenie laboratórií nachádzajú uplatnenie v priemysle, v oblastiach kvality, výskumu a vývoja, testovania prototypov a tiež v údržbe a servisu zariadení. Elabo "Laboratórne systémy" sa stali nepostrádateľné v stredných a veľkých spoločnostiach a mnohých ďalších elektrotechnických prostrediach inžinierskych aplikácií


 

Systémy  pracovísk     
Elabo systémy pracovísk sú navrhnuté tak, aby bolo možné vytvoriť vysoko produktívne riešenie pre takmer všetky úlohy v elektrotechnických laboratóriách. Inteligentná integrácia všetkých nástrojov poskytuje vynikajúcu ergonómiu a optimálne využitie priestoru. Systémy rovnako vhodné pre konfiguráciu jednotlivých pracovísk rovnako ako pre ucelené laboratória s desiatkami stolov.  
     

 

Prístrojové vybavenie     
Elabo poskytuje kompletné spektrum elektrických a elektronických zariadení. Počnúc zdrojmi napätia a prúdu cez meranie a testovanie nástrojov pre softvérové ​​produkty radu Elabo EHP pre kontrolu, automatizáciu, analýzu a dokumentáciu procesov merania, vrátane povinného vyplnenie údajov. Je preto platformou, ktorá spĺňa aktuálne normy a postupy najlepším možným spôsobom.  
     

 

TOPlist