Meracie a testovacie zariadenia


              


Spoločnosť Elabo patrí medzi medzinárodne popredných výrobcov systémov pre skúšanie elektrických zariadení, funkčných modulov, stavebných skupín a komponentov. Naše testovacie systémy a zariadenia sa používajú ako pre náhodný odber vzoriek a rutinných testov v priebehu sériovej výroby rovnako ako pre skúšky typu (typového) v laboratóriu. Naše zariadenie zodpovedajú požiadavkám priemyslu aj požiadavkám štátnych skúšobní.


 

   
  Táto rada naznačuje spôsob vývoja smerom k budúcnosti. Zariadenia tejto rady kompaktné, inteligentné a flexibilné. Hlavnou výhodou zariadenia Elabo je ich modulárny dizajn, ktorý umožňuje pružne kombinovať zariadení s ďalšími modulmi a príslušenstvom.
     

 

   
  Po zavedenie radu High Performance zariadení privádza Elabo na trh rad Best Performance zariadení. Tento rad novo vyvinutých meracích a testovacích prístrojov tiež spoľahlivo a presne umožní všetky požadované funkcie, ktoré majú byť vykonané a zobrazené. Vďaka svojmu voliteľnému prevedení, napríklad použitie jedno-farebného displeja, je táto séria je k dispozícii za veľmi výhodnú cenu.
     

 

    Vyskúšané a osvedčené komponenty
  Vyskúšaná a osvedčená zariadenia sú naďalej súčasťou nášho produktového portfólia. Jedná sa hlavne o napájacie zdroje, meracie moduly napätia a prúdu a tiež meranie pre meranie odporu, frekvencie a ďalších veličín.
     

 

TOPlist