Programovateľné


                 


Ponúkame riešenie v každom detaile. Zabezpečíme aj návrh a realizáciu riešenia pre montáž, programovanie a testovanie vášho zariadenia. Množstvo našich nazhromaždených skúseností vzniklo z rôznych riešení, ktorá bola za uplynulé roky vykonaná.


Stiahnuť brožúru Průmyslové řešení pro montáž a programování (případová studie, anglicky)


 

Prog Montage 1


Prog Montage 2

 

    

Montážní systémy

Ergonomické aspekty pracovísk veľmi dôležité pre pohodlie a komfort pracovníkov. Nemenej dôležitý je ale logický tok a postup montáže, aby nedochádzalo k zbytočným prieťahom alebo stratám.

Ručíme za bezpečnosť vo výrobe a optimalizované výrobné cykly a postupy.

 

Prog Prog1Prog Prog 2

 

 

Programování systémů

Ponúka najväčšiu možnú flexibilitu pre montáž na linke pri programovaní firmware vašej elektroniky. Či už vo výrobnom procese, alebo pri podpore zákazníckych riešení. Flexibilné programovanie systémov zaistí potrebnú priechodnosť systému montáže.

 

Prog Pruef 2Prog Pruef1

  

  Programování a testování

V snahe poskytnúť klientom maximálny ekonomický úspech navrhujeme a vyrábame kompletné programovacie a testovacie systémy.

Programovacie pracovisko, ktoré je plne automatizované so systémom súborov JUST IN TIME v spojení s dátovým serverom, ďalej potom testovacie pracovisko, ktoré obsahuje ako systém vizuálnej kontroly (publikácie, obrazovka), tak systém mechanickej kontroly (tlačidlá, vypínače a pod) Ak je detekovaná chyba v tetovaní zariadení, automaticky dôjde k jeho presmerovanie do zóny pre opravy, kde je zariadenie otestované pre presnú identifikáciu závady a následne je zariadenie opravené a vrátené späť do výrobnej linky.

Tým je garantované 100% testovanie všetkých výrobkov. Bezchybné zariadenie je prepustený do baliacej linky.

ELABO ponúka komplexné riešenie od jedného výrobcu.

Prog Software1Prog Software2

 

Softvérové ​​riešenia

Naše softvérové ​​riešenie vám zaručí dodržiavanie stanovených skúšobných postupov a záznam dosiahnutých výsledkov meraní. Potrebné skúšobné protokoly a štatistické analýzy môžu samozrejme byť generované kedykoľvek.

Sme kompetentný partner pre výrobu. Je to pre nás dôležité. Preto používame moderné nástroje, ako. NET Framework, C # a rozsiahle rovnako ako efektívne grafické spracovanie modulov.
Rozhodujúca výhoda pre zákazníka je, že naše riešenia sú integrovateľná do existujúcich sietí a štruktúr postupu pri použití príslušných rozhraní. Pripojenie k systémom ako SAP R3, Navision Microsoft SQL Server, Oracle alebo FTP prenos dát boli realizované a súčasťou ponuky.

 

 

TOPlist