Riadenie prevádzky


               


Systémy pre sledovanie a kontrolu dynamických procesov v priemysle, dátových centrách, v kontrolnej miestnosti hlavného energetických podnikov, systémy krízového riadenia (napr. záchranná služba), pri riadení dopravy (letisko, vlaky) i finančnom svete (napr. stoly na burze), sú vystavené enormným požiadavkám. Elektronika v tejto oblasti musí byť na vrcholovej úrovni, konštrukcia pracovného miesta musia ponúkať optimálnu ergonómiu - to všetko zodpovedá presne tomu, čo nájdete u výrobkov spoločnosti Elabo.


Maximálna kvalita a individuálne riešenie    
Dôraz na maximálnu kvalitu charakterizuje snahu společnoati Elabo pri vývoji a návrhu pracovísk pre riadenie procesov. Individuálny prístup k požiadavkám klienta zaistí maximálnu úžitkovú hodnotu pri prevádzke zariadení.   
Elabo miestnosti pre riadenie procesov sú pripravené k zmene. Kedykoľvek je možné rozšíriť pracovisko s jedným monitorom na úroveň vzájomne previazaných riešenie s niekoľkými úrovňami monitorov.    

     Inteligentná integrácia technológie
 
Systémy na kontrolu procesov majú priestor (TecSafe) pre umiestnenie potrebnej technológie, takže je možné jednoducho viesť kabeláž priamo k ovládacím prvkom kontrolovaných procesov. Jednoducho ovládateľný systém pre prístup zaistí jednoduché opravy a výmeny technológie.

  
    Všetky výškovo nastaviteľné verzie pracovísk zahŕňajú priemyselné vlečnej reťaze pre kabeláž spájajúca jednotky riadenia a technológie stola. To zaisťuje optimálnu ochranu kabeláže.

    Pre náročných užívateľov
 

TaCom Lift je výškovo nastaviteľná verzia pracovného stola. Nastavenie výšky je vykonávané elektromotorom celkom plynule.

Štúdie ukazujú, že napríklad krízové ​​situácie môžu byť lepšie riešené v stoji. Stoly Taco umožňujú jednoduché a rýchle nastavenie výšky pre aktuálneho užívateľa jednoduchým stlačením tlačidla.

      

 

TOPlist